Vitia: Refuzuam një donacionin me Astra Zeneca

“Disa teori konspirative dhe deklarata jo të matshme për afatin e vaksinave, bën që qytetarët të hezitojnë të marrin vaksinën Asta-Zeneca. Vetëm gjatë muajit gusht Kosova ka administruar 412 mijë vaksina”, u shpreh ai.

Vitia ka theksuar se janë refuzuar disa donacione me vaksina për shkak të rrezikut që as ato nuk do të kenë mundësi të administrohen. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!