Baraliu: Pres nga Kurti fjalimin ku ai kërkon ndjesë për gabimet dhe merr përgjegjësi

Me anë të një postimi në Facebook, ai ka thënë se Kurti duhet t’i “lus qytetarët e idhtarët e tij të vaksinohen”, shkruan Rahoveci INFO.

“Sepse kjo tragjedi do të përfundojë dosido, por a do të përfundojë në mënyrë pasive apo aktive dëshmon vet fibrën e shoqërisë sonë – ose si një shoqëri e pjekur dhe stoike, ose si një e brishtë në zhdukje e sipër”

Më tutje ai ka thënë se në keto situate dallohen liderët e vërtetë, ata që i japin drejtim popullit./Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!