Reagon Memli Krasniqi: UÇK është e pastër, e përhershme dhe e paprekshme

Krasniqi në një postim në Facebook ka publikuar flamurin e UÇK-së të cilit i ka vendosur edhe një mbishkrim, shkruan Rahoveci INFO.

“E shenjtë, e pastër, e përhershme, e paprekshme!”, ka shkruar Krasniqi.

Ndryshe, deklarata në fjalë e Besnik Bislimit ka shkaktuar nervozizëm dhe reagime të vrullshme nga figura publike, kryesisht ato të opozitës, duke pasë parasysh procesin gjyqësor që po zhvillohet në Hagë kundër krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!