Aksident në Rahovec mes një veture dhe një motoristi

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në semaforët kryesorë të qytetit të Rahovecit.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga portali rajonal Rahoveci.info, mes vete janë ndeshur një veturë dhe një motorist, që dyshohet të jetë i një kompanie që shpërndanë ushqim.

Më poshtë edhe pamjet nga ky moment.

/GazetaBlic/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker