Van Dijk telefonon Kloppin nga autobusi dhe i tregon për gjendjen e tij pas një shqetësimi në takimin ndaj Turqisë

Futbollisti i Liverpoolit, Virgil Van Dijk, shfaqi një shqetësim në fushën e lojës në takimin që Holanda e fitoi ndaj Turqisë me rezultat të thellë 6-1, në kualifikimet për Kampionatin Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Megjithatë mbrojtësi holandez i ka shpëtuar më të keqes, pasi nuk është lënduar dhe kështu do të jetë i gatshëm për sfidën e radhës me ‘The Reds’. Kështu ka bërë të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker