“Albulena Cakes” merr primatin si kompania më e madhe e shitjes së torteve në Rahovec

Për torte e ëmbëlsira të tjera në Rahovec, e keni vetëm një vend, “Albulena Cakes”.

Kompania të cilën e udhëheqë Albulena Kafexhiu Sokoli, tashmë ka arritur të marrë tregun si shitësja më e madhe e torteve, shkruan Rahoveci.info.

Llojet e ndryshme të torteve me çmime promocionale dhe cilësia e tyre janë disa nga arsyet që “detyrojnë” klientët që porositë e tyre t’i bëjnë te “Albulena Cakes”.

Më poshtë edhe faqja zyrtare në rrjetin social “Facebook”, teksa aty posedoni të gjitha të dhënat e nevojshme për të siguruar kontaktin me kompaninë në fjalë.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker