Drita ia shkakton humbjen e parë Malishevës, Drenica mposht Prishtinën

Kanë përfunduar tri ndeshjet e ditës së sotme në kuadër të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës. Befasia më e madhe i ndodhi Prishtinës e cila u mposht me rezultat 2-1 nga skuadra e Drenicës. Drenica krijoi epërsi të dyfisht me golat e Denisson dhe Zabergjas në minutat 22’ dhe 64’, kurse golin e vetëm për Prishtinën, por që nuk mjaftoi për ta evituar disfatën e realizoi Otto John në minutën e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker