Faruk Statovci për ndeshjen, Drenica 2-1 Prishtina: Borxhin sa ma herët që ta kthesh është më mirë

Analisti i mirënjohur kosovar, Faruk Statovci, është i ftuar në emisionin ‘Ekipa A’ në ATV, ku po analizon ndeshjet e xhiros së tretë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Statovci ka thënë se Prishtina dhe Drita po kanë probleme pas ndeshjeve të forta në garat evropiane. Me pas ai ka aluduar se takimi, Drenica 2-1 Prishtina, ka qenë i manipuluar, duke thënë se borxhin sa më herët…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker