Me rezultat befasues përfundon ndeshja mes Llapit dhe Feronikelit

Fituesi i Kupës dhe Superkupës së Kosovës, Llapi është befasuar nga Feronikeli pasditen e së dielës, pasi është mposhtur në shtëpi me rezultat 2-0, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e vlefshëm për xhiron e tretë në Superligë, të drejtuarit e Tahir Batatinas dështuan ti bënin ballë mysafirëve, të cilët e arritën fitoren e parë në këtë sezon. Golat për ‘industrialistët’ i realizuan Dren Gashi dhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker