Real Madridi kërkon yllin e Juventusit

Real Madridi do të bëjë një ofertë për mbrojtësin e Juventusit, Matthijs de Ligt, raporton “Calciomercato”. skuadra spanjolle shpreson të forcohet në qendër të mbrojtjes dhe e sheh reprezentuesi holandez si një opsion ideal, përcjellë KosovaPress Madridi shpreson se mund të ulë çmimin e kërkuar të “Bianconerëve” duke i ofruar shërbimet e mesfushorit Fede Valverde si pjesë e marrëveshjes.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker