​Nis takimi i partive politike me presidenten Osmani

Në takim po marrin pjesë kryeministri i Kosovës dhe kryetari i LVV-së Albin Kurti, kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, nga AAK, Muharrem Nitaj, nga alternative, Mimoza Kusari dhe nga Lista Guxo, Donika Gërvalla.

Presidentja Osmani bëri të ditur se pas përfundimit të takimit do të ketë adresim për media.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker