​Pogba pritet të nënshkruajë kontratë të re me Manchester United

E ardhmja e Paul Pogbas mund të jetë edhe më tutje e lidhur me Manchester Unitedin. Mesfushori francez sipas “The Athletic” po shkon drejt një marrëveshje për rinovimin e kontratës më “Djajtë e Kuq”, përcjellë KosovaPress. Pogba është në vitin e fundit të kontratës së tij me Unitedin dhe ka ngjallur interesin e dy gjigantëve evropian Real Madrid dhe Paris-Saint-Germain, por ardhja e Cristiano…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker