Bëri dy dozat Pfizer/ Ndërron jetë nga COVID fizioterapisti i Kombëtares kuqezi

Ka ndërruar jetë nga COVID fizioterapisti i kombëtares shqiptares të futbollit, Ylli Mihali. Prej dy javësh Mihali, 55 vjeç, ishte i intubuar tek Spitali Infektiv. Ylli Mihali ka shërbyer për 27 vite si fizioterapist i skudrës sonë kombëtare. Edhe pse kishte bërë të dyja dozat e vaksinës Pfizer, Mihali u infektua dhe ndërroi jetë nga COVID. Para disa ditësh kombëtarja shqiptare i ka dedikuar një…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker