Kjo është gjendjen e Elliottit, i cili theu këmbën në ndeshjen ndaj Leedsit

Livepooli e ka mposhtur Leedsin me rezultat 3-0, por e ka humbur Harvey Elliottin për disa muaj, kjo pasi ky i fundit e theu këmbën në minutën e 63’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Nga xhirimet e kamerave është parë se talenti anglez ka pësuar një lëndim të rënd që mund ta le atë jashtë fushave për muaj të tërë. Klubi i Liverpoolit ka njoftuar se Elliotti është liruar nga spitali dhe në ditët në vijim do…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker