Presidentja Osmani udhëton nesër në Gjermani

Ajo pritet të zhvillojë takime me zyrtarë të lartë gjermanë, derisa Merkel në Tiranë, pritet të mbajë takime me kryeministrat e Ballkanit Perëndimor, përfshirë këtu dhe Kryeminsitrin Albin Kurti.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker