Reagon Ismet Munishi pas kritikave për barazimin me Dukagjinin

Skuadra e Gjilanit nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola 0-0 me Dukagjinin, në duelin e vlefshëm për javën e tretë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas këtij barazimi shumë tifozë të gjilanasve e kanë kritikuar lojën e skuadrës së tyre dhe trajnerin Munishin. Lidhur me këto kritika ka reaguar tekniku prishtinas, i cili përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker