A do të dërgohet Feronikeli në Ligën e Tretë? Lladrovci tregon fjalët e kryetarit Ramaj!

Kapiteni i Feronikelit, Lapidar Lladrovci, shpreson që klubi i tij t’i shpëtoj falimentimit. I ftuar në emisionin sportiv “2me1”, Lladrovci tregoi fjalët e presidentit Naser Ramaj. “Shpresoj që klubi do t’i përmbushë obligimet financiare dhe t’i ikë më të keqes, falimentimit dhe rënies në kategorinë e fundit”, deklaroi Lladrovci. “Unë nuk kam pasur komunikim me kryetarin, por në bazë të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker