Art Motion, sponsor i Superligës së Kosovës në basketboll

Të martën Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) dhe platforma Art Motion kanë mbajtur konferencë për media, ku është zyrtarizuar sponsori i Superligës së Kosovës në basketboll për edicionin e ri. Në edicionin e ri, që fillon sonte me ndeshjen Drita-Sigal Prishtina, elita e basketbollit do të emërohet Art Motion Superliga. Të dyja palët janë shprehura të lumtura për arritjen e marrëveshjes 1…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker