Delegohen gjyqtarët për xhiron e katërt në Superligë, ja kujt i është besuar derbi mes Dritës dhe Ballkanit

Elita e futbollit kosovar vazhdon me xhiron e katërt këtë mesjavë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Të mërkurën do të zhvillohen tri ndeshjes, kurse të enjten do të luhet dy takime. Vëmendja me e madhe e kësaj xhiro do të jetë në Gjilan, aty ku Drita i bënë konak Ballkanit. Tashmë janë deleguar edhe gjyqtarët, të cilët do ta ndajnë drejtësinë në këto përballje. Derbin mes Dritës dhe Ballkanit i është…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker