Notat e futbollistëve: Young Boys 2-1 Manchester United, kjo është nota e Ronaldos

Young Boys ka arritur ta mposhtë Manchester Unitedin në sekondën e fundit të ndeshjes me rezultat 2-1, në sfidën e vlefshme për xhiron e parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në ‘Stadion Wankdorf’, golat për Young Boysin i realizuan Nicolas Moumi Ngamaleu (66’) dhe Jordan Siebatcheu (90+5’), kurse golin e vetëm për Unitedin e realizoi…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker