“Punëtor, aktiv, i drejtë”, mësohet kush i ka vendosur billbordat në qytetin e Rahovecit

Sot gjatë ditës në portalet lokale në Rahovec kanë qarkulluar fotografi të billbordeve që dyshohej të ishin vendosur nga kreu aktual i kësaj komune, Smajl Latifi.

Megjithatë, portali rajonal Rahoveci.info mëson se ato janë të vendosura nga kandidati i PDK-së, Bejtullah Deliu.

Të tre billbordet janë të vendosura në pjesë të ndryshme të qytetit, teksa kanë ngjyrat kaltër dhe bardhë, simbolikë e Partisë Demokratike.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker