Trajneri i Southamptonit për Brojën: Mëson shumë shpejt, tani e kuptova pse e morëm

Zbriti në fushë vetëm në minutën e 74-t të takimit mes Southamptonit e West Hamit, por kaq i mjaftoi Armando Brojës që të nxirrte në pah aftësitë e tij, duke bërë disa zbritje të rrezikshme, goditur një shtyllë dhe parë që t’i mohohej goli nga një spastrim i Declan Rice mbi vijën fatale. Sulmuesi 20-vjeçar shqiptar i ka bërë të gjithë për vete te Southampton, ku është në huazim nga Chelsea…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker