Avdyli pas akuzës së Speciales për Mustafën: Duhet shtuar se viktimat ishin pjesë e LDK-së së Rugovës

Sipas Michalczuk, të gjitha viktimat e Salih Mustafës ishin shqiptarë dhe se sipas tij, “faji” i vetëm i tyre ishte që ishin pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Për këtë, Haxhi Avdyli ka thënë se këtu duhet shtuar se viktimat ishin pjeë e LDK-së së Ibrahim Rugovës, e sipas tij, jo të LDK-së së mëvonshme.

“’Viktimat e Salih Mustafës ishin pjesë e LDK-së’. Veq duhet me shtu që ishin pjesë të LDK-së së Rugovës, e jo LDK-së së mëvonshme të tjetërsuar nga argatët e djallit”, ka shkruar Avdyli në llogarinë e tij në Facebook,

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!