E jashtëzakonshme: Milani përmbysë Liverpoolin për dy minuta

Liverpooli dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Milanit e ka përmbysur rezultatin për dy minuta nga 1-0 në 1-2. Golat për ‘rosonerët’ i realizuan Ante Rebic 42’ dhe Brahim Diaz 44’./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker