Harry Kane gati të rinovojë me Tottenhamin, por ka kusht klauzolën

Verën që lamë pas, Harry Kane refuzoi ofertën për të rinovuar kontratën me Tottenhamin, pasi shpresoi deri në fund në një transferim te Manchester City, megjithatë klubi londinez bëri rezistencë dhe në fund kapiteni vendosi të qëndrojë. Mediat britanike zbulojnë se Kane ka pasur një marrëveshje prej zotërinjsh me presidentin Daniel Levy për t’u larguar këtë verë, por në fund numri 1 i “Spurs”-ave…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker