Liverpooli i nis bisedimet me Mino Raiolan për Haalandin

Liverpool është i vendosur për të marrë shërbimet e Erling Haaland verën e ardhshme. Norvegjezi është njeriu i momentit për të cilin Chelsea, Man United, dhe Real Madrid kryesisht psherëtijnë. Sipas asaj që theksohet nga Anglia, “The Reds” tashmë janë duke negociuar me agjentin Mino Raola për trasnferimin e sulmuesit sezonin i ardhshëm. Në “Anfield” e dinë që klauzola e lirimit do të bjerë në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker