Me rezultate befasuese mbyllen pjesët e para në tri takimet e Superligës së Kosovës

Kanë përfunduar pjesët e para në tri takimet e Superligës së Kosovës, që po zhvillohen në kuadër të xhiros së katërt, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë, vetëm Feronikeli është duke e mposhtur Dukagjinin e Klinës me rezultat minimal 1-0. Drita me Ballkanin dhe Llapi me Malishevën po luajnë baras 0-0. Më poshtë keni rezultat pas pjesëve të para: Feronikeli 1-0 Dukagjini Drita 0-0…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker