Shaqiri humbet ndeshjen me Lyonin shkaku i vaksinës “Covid-19”

Lyoni do të duhet të luajë pa Xherdan Shaqirin në Skoci. Arsyeja? Ylli i Zvicrës ka marrë vetëm një dozë të vaksinës anti-COVID-19. Pas skandalit me Granit Xhakën, i cili nuk është vaksinuar fare dhe është infektuar me koronavirus edhe Shaqiri bëhet pjesë e skandalit në Zvicër. Futbollisti nga Kosova nuk do të mundet të hipë në aeroplan për në Skoci në mëngjesin e së mërkurës…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker