Trajneri i njohur kosovar: Barcelona luajti në nivelin e Superligës së Kosovës

Bayern Muncheni e ka mposhtur në udhëtim lehtësisht Barcelonën me rezultat 3-0, në duelin e vlefshëm për xhiron e parë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ballafaqimin mes ‘katalunasve’ dhe ‘bavarezëve’ e ka analizuar trajneri i mirënjohur kosovar, Arbnor Morina. Ai ka thënë se Bayerni sonte ka qenë superior, kurse Barcelona ka luajtur në nivelet e Superligës së…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker