Vazhdon spektakli në ‘Anfield’, Liverpooli e barazon rezultatin ndaj Milanit

Liverpooli dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpoolit e ka barazuar rezultatin 2-2 në minutën e 47’. Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka shënuar Mohamed Salah./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker