Henderson ‘bombardon’ portën e Milanit

Liverpooli dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpoolit e ka rikthyer rezultatin 3-2 në minutën e 69’. Golin e tretë për ‘The Reds’ e ka shënuar Jordan Henderson nga distanca./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker