Merkel përqafoi dhe forcoi autokratët në Ballkan

Në udhëtimin e saj të lamtumirës, kancelarja gjermane takoi politikanë ballkanikë të rangut të lartë në Beograd dhe Tiranë. Por ajo nuk ka asgjë më shumë për të ofruar për rajonin sesa fraza boshe. Afrimiteti e saj me autokratët është irritues Shkruan: Enver ROBELlI, Der BUND Që kur mori detyrën në vitin 2005, Angela Merkel […]

The post Merkel përqafoi dhe forcoi autokratët në Ballkan appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker