Përfundon takimi i Lajçak në LDK

Pas takimit të mbajtur në selinë e Lidhjes Demokratike të Kosovës, asnjëra palë nuk është deklaruar për media.

Lajçak ndodhet për vizitë treditore në Kosovë. Diplomati sllovak dje është takuar me kryeministrin Albin Kurti, ndërsa sot po vazhdon takimet me krerët e tjerë institucionalë dhe të partive politike.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker