Renditja e Superligës së Kosovës pas xhiros së katërt, kjo skuadër befasisht kryeson  

Me dy takimet e zhvilluara pasditen e së enjtes, është mbyllur edhe xhiroja e katërt e elitës së futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Prishtina dhe Gjilani i kanë ndarë pikët, pasi kanë luajtur baras me rezultat 1-1, kurse Drenica ka triumfuar në udhëtim te Ulpiana me shifrat 1-0. Pas përfundimit të javës së katërt, Superligës së Kosovës i prinë Drenica me 10 pikë, ndjekur nga Ballkani dhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker