Te PSG në ankth për gjendjen e Kylian Mbappesë

Te Paris Saint Germain janë shumë të shqetësuar për Kylian Mbappenë. Përtej rezultatit zhgënjyes në fushën e Club Brugge, ku as tredhëmbëshi Messi-Neymar-Mbappe nuk mundi të bënte diferencën, me sfidën që u mbyll 1-1, dëmtimi i 22-vjeçarit ka shkaktuar dhimbje koke në stafin teknik dhe ankth te tifozët. Sipas Mauricio Pochettinos, Mbappe ka ndrydhur kyçin e këmbës, megjithatë një diagnozë më e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker