Zhbllokohet rezultati në takimin mes Club Brugge dhe PSG-së

Club Brugge dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Jan Breydel Stadion’, skuadra e PSG-së ka kaluar në avantazh në minutën e 15’. Golin për parisienët e ka realizuar Ander Herrera./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker