​Juventusi synon transferimin e Lacazette

“Zonja e Vjetër” është në kërkim të një sulmuesi për ta përforcuar më shumë repartin ofensiv. Gjigandi italian Juventus është duke e konsideruar një lëvizje për ta transferuar sulmuesin e Arsenalit Alexandre Lacazette, raporton “Calciomercato”. Kontrata aktuale e Lacazette me Arsenalin do të përfundojë në qershor të vitit të ardhshëm, dhe ende nuk dihet nëse francezi do të vazhdoj të ardhmen e tij…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker