Argati i Vuçiç apo sherri i neveritshëm i Samitit të Nismës së Berlinit në Tiranë

Shkruan: Sali BERISHA Miq, dje Argati i shqipfolës i serbomadhit Vuçiç shndërroi samitin e Nismës së Berlinit në Tiranë në një samit sherri dhe platforme sulmi të turpshëm ndaj Kosovës dhe Kryeministrit të saj. Ai shprehu këtë qëndrim antishqiptar në prani të Kancelares Merkel, themeluese e Nismës së Berlinit, e cila jo vetëm nuk shprehu […]

The post Argati i Vuçiç apo sherri i neveritshëm i Samitit të Nismës së Berlinit në Tiranë appeared first on Rahoveci INFO.

LAJMI TJETËR
Close
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker