Fillon takimi i Osmanit dhe Lajçakut

Mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje në fillim të takimit Osmani-Lajçak.

Kjo është dita e tretë e vizitës së Lajçakut në Kosovë, i cili është takuar me përfaqësuesit e institucioneve e partive politike.

Fillimisht Lajçak takoi të parin e Qeverisë së Kosovës, Albin Kurti, pastaj me kryetarin e Kuvendit Glauk Konjufca, kryetarin e PDK-së Memli Krasniqi, kryetarin e LDK-së Lumir Abdixhiku dhe kryetarin e AAK-së Ramush Haradinaj.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!