Klubi i Llapit n’mesnatë ka një mesazh për të gjithë pas startit jo të mirë në Superligë

Skuadra e Llapit nuk e ka nisur mbarë sezonin e ri në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas katër ndeshjeve të para në kampionat, llapjanët kanë arkëtuar vetëm dy pikë, duke barazuar dy herë dhe duke humbur në dy takime. Ndeshjen e fundit ekipi nga Podujeva e humbi nga Malisheva të mërkurën në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me rezultat 0-3. Pas këtij starti jo të mirë klubi i Llapit n’…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker