LAJMI I FUNDIT: Arbëria emëron trajnerin e ri

Klubi i Arbërisë dy ditë me parë e shkarkoi shtabin teknik, pas rezultateve të dobëta në këtë fillim edicioni në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Megjithatë nuk ka kaluar shumë kohë dhe klubi nga Lipjani ka emëruar trajnerin e ri. Megzon Visoka që ditën e djeshme u largua nga Ferizaj, ka marr drejtimin e skuadrës së Arbërisë. Lajmin e ka bërë të ditur klubi i Arbërisë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker