Osmani takohet sot me Lajçak

Takimi do të mbahet në Kabinetin e Presidentes.

Për ta përcjell këtë takim, gazetarët janë të obliguar të dëshmojnë se janë vaksinuar, në të kundërtën nuk do të lejohen.

Kujtojmë se Lajçak vizitën në Kosovë e ka filluar të mërkurën, ndërsa ka takuar kryeministrin Albin Kurti, kryekuvendarin, Glauk Konjufca, partitë politike dhe përfaqësuesit e bizneseve.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker