Andin Hoti: As nuk largohem nga PDK, as nuk i bashkohem Vetëvendosjes

Hoti ka thënë se ai nuk do t’i bashkohet Vetëvendosjes dhe as nuk do të largohet nga PDK.

“Unë nuk do t’i bashkohem Vetëvendosjes, as nuk do të largohem nga PDK-ja. Unë do të marrë ndonjë hap tjetër, pasi që pozita aktuale nuk ma lejon. Fokusin tim kryesor do ta japë në çështjen e të zhdukurve”, ka thënë Hoti.

Aktualisht Hoti është kryetar i delegacionit të Kosovës në bisedime për çështjen e personave të zhdukur.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!