“Jemi larg por me zemër dhe mendje gjithmonë jemi te ju”

Mërgimtare tanë me banim në Leipzig të Gjermanisë i pergjigjen pozitivisht ftesës së sportistëve rahovecas.

Këtë herë ata i qëndrojnë afër legjendës dhe kapitenit të Klubit të Hendbollit “KH RAHOVECI” Sadedin Cena (Care).

Ata ndihmojnë dhe e mbështesin pa hezituar çdo klub të qytetit të tyre të zemrës. Donacioni është tubuar në kohë rekorde dhe shkon për klubin e hendbollit.

Motoja e tyre është “Jemi larg por me zemër dhe mendje gjithmonë jemi te ju”
Të duam Rahovec ❤️

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker