Kurti do t’ia japë “përgjigjen përfundimtare” ShBA-së për gazin natyror javën e ardhshme?!

Shkruan: Ekrem KRASNIQI Qeveria e Kryeministrit Albin Kurti po zhvillon “konsultimet politike“ të brendshme të fundit para se të dërgojë javën e ardhshme “përgjigjen përfundimtare” ndaj propozimit tek autoritetet amerikane për ndërlidhësin e gazit me Maqedonia e Veriut dhe një termocentral të gazit me gaz natyror amerikan, i cili do të importohej nga porti grek […]

The post Kurti do t’ia japë “përgjigjen përfundimtare” ShBA-së për gazin natyror javën e ardhshme?! appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker