Me këto rezultate mbyllen pjesët e para në dy takimet e Superligës

Kanë përfunduar pjesët e para në dy takimet që po zhvillohen në kuadër të xhiros së katërt në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë, skuadra e Dritës është duke fituar në udhëtim te Drenica me rezultat minimal 1-0. Golin për ekipin e drejtuar nga Ardian Nuhiu, e ka realizuar Almir Ajzeraj në minutën e 14’ të ndeshjes. Në anën tjetër, Gjilani dhe Ulpiana pas 45…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker