Formacionet zyrtare: Barcelona – Granada

Barcelona dhe Granda takohen sonte në kuadër të xhiros së pestë në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Camp Nou’. Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Me poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker