Formacionet zyrtare: Udinese – Napoli, ky është vendimi për Amir Rrahmanin

Udinese dhe Napoli takohen sonte në kuadër të xhiros së katërt në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Dacia Arena’. Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, e nisë nga minuta e parë këtë sfidë për Napolin.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker