Faton Peci merr përkrahjen e Universitetit Shtetëror të Iowas për shkëmbimin e përvojave akademike në bujqësi

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, gjatë vizitës zyrtare në Iowa të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësuesit më të lartë të Universitetit Shtetëror të Iowas. Gjatë takimit të Ministrit Faton Peci me Presidenten e Universitetit të Shtetit të Iowas, Wendy Wintersteen është diskutuar për mundësitë e bashkëpunimit përmes…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker