Interi vazhdon me fitore në Serie A dhe rimerr kreun e tabelës përsëri

Skuadra e Interit ka vazhduar me fitore në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Zikaltërit’ kësaj radhe kanë triumfuar në udhëtim te Fiorentina me përmbysje rezultati nga 1-0 në 1-3, në takimin e vlefshëm për xhiron e pestë në Serie A. Në duelin e zhvilluar në stadiumin ‘Artemio Franchi’, golat për mysafirët i realizuan Matteo Darmian (52’), Edin Dzeko (55’) dhe Ivan Perisic (87’)…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker